top of page

Self Service Solutions Polska na 'IX Kongresie Obsługi Gotówki' w Warszawie

Kongres Obsługi Gotówki to jedno z kluczowych wydarzeń branży finansowej w Polsce, organizowane co roku przez miesięcznik 'BANK'. Kongres to wydarzenie poświęcone najnowszym trendom, strategiom i innowacjom związanym z rozwojem rynku gotówki w kraju. Biorą w nim udział profesjonaliści z branży finansowej, bankowej oraz firm technologicznych.


W 2023 roku na Kongresie Obsługi Gotówki po raz pierwszy wystawiła się firma Self Service Solutions Polska, która tym samym zainaugurowała początek oficjalnej współpracy z korporacją GRG Bankging, jak jej oficjalny dystrybutor w na rynku polskim.


SSS Polska na stoisku pokazała jedno z najnowszych rozwiązań samoobsługowych marki GRG Banking, czyli bankomat z funkcją recyclingu banknotów serii H68, charakteryzujący się bardzo wysoką niezawodnością, nowoczesnym wyglądem i ogromną pojemnością. Na bankomacie zostało zainstalowane oprogramowanie firmy F1 Solutions, należącej do korporacji AURIGA, lidera w zakresie multi-vendorowych aplikacji bankomatowych. Firmę F1 Solutions reprezentował p. Łukasz Feluch, członek zarządu spółki.


SSS Polska wystawiała się wspólnie ze swoim partnerem - firmą Transaction Systems, regionalnym liderem w zakresie technologii płatności bezgotówkowych w Europie Środkowej i Wschodniej. na wydarzeniu firmę Trasaction System reprezentował p. Michał Mierzejewski, Dyrektor Rozwoju Biznesu w regionnie CEE.


20 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page