top of page
Bankomat GRG Banking H22V

Bankomat GRG H22V

GRG H22V to bankomat nowej generacji. Charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem, dużą pojemnością oraz bardzo wysoką niezawodnością. Dostępny w wersji wolnostojącej oraz przezściennej.

Dzięki nowoczesnym bankomatom serii H22V klienci zyskują:

Niezawodność. Dzięki zaawansowanej technologii, kontroli nad produkcją kluczowych komponentów oraz nowej solidnej konstrukcji bankomaty H22V są wysoce niezawodne i gwarantują najwyższą dostępność gotówki dla klientów banku.

Nadzwyczajna pojemność. Aż do 14.000 banknotów! Zaawansowany dyspenser banknotów może wydawać do 100 banknotów w czasie jednej transakcji z prędkością 7 banknotów na sekundą. Duże kasety o pojemności do 3.500 banknotów zwiększają wydajność całego urządzenia i zmniejszają koszty jego obsługi przez CIT.

Wyjątkowy wygląd. 19-calowy ‘miękki’ ekran dotykowy o zwiększonej jasności i kontraście kolorów przyciąga uwagę klientów i zwiększa ich ‘customer experience’. Wybrane elementy wykonane w całości z metalu zwiększają estetykę urządzenia. Bankomat H22V może być dostarczony w dowolnym wybranym przez klienta kolorze.

Łatwość wdrożenia i utrzymania. Zoptymalizowany projekt oraz modułowa konstrukcja bankomatu H22V sprawia, że jego konfiguracja, instalacja i utrzymanie jest istotnie prostsze i zabiera znacząco mniej czasu. Nowe kasety są wyposażone w specjalny system sprawiający, że ich dostosowanie do wybranych typów banknotów zajmuje sekundy!

Gwarantowane bezpieczeństwo. Pełna zgodność urządzenia z wymogami certyfikacyjnymi PCI-DSS i EMV, zastosowanie nowoczesnych rozwiązań anty-skimmingowych, możliwość instalacji alarmu, systemu barwienia banknotów i wyboru klasy sejfu CEN1-CEN4 zapewniają najwyższy standard ochrony gotówki.

 

Wybierając bankomaty GRG serii H22V klienci inwestują w innowacyjne rozwiązania, które pomagają im zwiększyć efektywność operacyjną, oszczędzić czas i obniżyć koszty. Dołącz do grona zadowolonych klientów korzystających z zaawansowanych technologii przetwarzania gotówki od GRG Banking i wybierz nowoczesne bankomaty z serii H22V.

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego w celu przesłania specyfikacji technicznej, umówienia prezentacji bankomatu H22V lub organizacji spotkania referencyjnego z obecnymi użytkownikami bankomatów marki GRG Banking w Europie.

bottom of page