top of page
Kasa ECR POS Zolon Elys PAX

Elektroniczna kasa sprzedażowa Elys od ZOLON

ZOLON Elys to rodzina urządzeń, które składają się na innowacyjny punkt do wykonywania transakcji i przyjmowania płatności w placówkach handlowych. W skład rodziny ZOLON Elys wchodzą:

ELYS WORKSTATION

Stacja robocza i centralny element rodziny Elys, działa na systemie Android 11 i jest wyposażona w procesor Qualcomm octa-core. Za swój nowoczesny i ergonomiczny projekt, Elys Workstation zdobyła prestiżową nagrodę Red Dot Design Award.

ELYS TABLET

Niebywale wygodny w użyciu terminal płatniczy. Elys Tablet z systemem Android 11 zapewnia szybkie i płynne przetwarzanie płatności. Może służyć jako samodzielny terminal płatniczy lub w połączeniu z Elys Workstation.

ELYS EYE TOUCH & ELYS EYE

Rozwiązanie Elys Eye to przede wszystkim skaner kodów kreskowych i przenośne walkie-talkie do szybkiego porozumiewania się między pracownikami w placówce handlowej. Ale nie tylko. Elys Eye zwiększa efektywność procesów biznesowych, ułatwia zarządzanie i śledzenie zapasów, pobieranie informacji o produktach oraz usprawnia procesy kasowe.

ELYS PRINTER

Drukarka Elys została zaprojektowana, aby sprostać szybkim potrzebom drukowania. Dzięki prędkości wydruku wynoszącej 260 mm/s, umożliwia efektywne i szybkie przetwarzanie transakcji, minimalizując czas oczekiwania i zapewniając najlepsze doświadczenia klientów.

ELYS DRAWER

Elegancka szuflada kasjerska zapewnia bezpieczeństwo przechowywania gotówki oraz innych cennych przedmiotów niezbędnych do codziennych transakcji biznesowych. Może być ustawiona pod stacją roboczą Elys lub ukryta pod ladą.

Rodzina urządzeń kasjerskich Elys:

- zapewnia bezpieczne i pewne procesowanie transakcji dzięki rozwiązaniom takim jak szyfrowanie, tokenizacja oraz zgodność ze standardami PCI DSS.

- jest przyjazna dla użytkowników. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi, łatwości obsługi i zoptymalizowanemu projektowi, rodzina urządzeń Elys ułatwia użytkownikom nawigację i efektywną obsługę transakcji.

- ma elegancki, nowoczesny i funkcjonalny wygląd, przy czym każdy komponent spełnia konkretną rolę w procesie procesowania transakcji i przetwarzania płatności.

Więcej na stronie: https://www.zolontechnology.com/

Wybierając rozwiązania kasowe z rodziny ZOLON Elys klienci inwestują w innowacyjne rozwiązania, które pomagają im zwiększyć efektywność operacyjną placówek i zapewnić klientom doskonałą jakość obsługi. Dołącz do grona zadowolonych klientów korzystających z zaawansowanych technologii procesowania transakcji i przyjmowania od ZOLON i wybierz nowoczesne bankomaty z rodziny Elys.

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego w celu przesłania specyfikacji technicznej, umówienia prezentacji urządzeń z rodziny Elys lub organizacji spotkania referencyjnego z obecnymi użytkownikami tego rozwiązania w Europie.

bottom of page