top of page
Depozytor gotówkowy GRG Banking P2800

Depozytory gotówkowe GRG

Terminale samoobsługowe GRG serii P2600 i P2800 to inteligentne depozytory gotówkowe. Charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem, dużą pojemnością oraz bardzo wysoką niezawodnością. Przeznaczone do obsługi dużych transakcji gotówkowych.

Dzięki nowoczesnym depozytorom serii P2600 i P2800 klienci zyskują:

Niezawodność. Dzięki zaawansowanej technologii, kontroli nad produkcją kluczowych komponentów oraz nowej solidnej konstrukcji depozytory gotówkowe GRG są wysoce niezawodne i gwarantują najwyższy poziom dostępności dla klientów. 

 

Nadzwyczajna pojemność. Od 3.000 do aż do 30.000 banknotów! Tak duża pojemność umożliwia obsługę wielu klientów oraz zmniejsza koszty obsługi przez CIT.

Wzrost jakości obsługi i satysfakcji klientów. Dzięki systemowi inteligentnego rozpoznawania banknotów zdeponowane przez klientów środki mogą być od razu zaksięgowane na koncie bankowym. Zastosowanie nowoczesnych technologii jak czytnik kart zbliżeniowych czy weryfikacja biometryczna zwiększa szybkość i bezpieczeństwo obsługi transakcji.

Łatwość wdrożenia i utrzymania. Zoptymalizowany projekt oraz  konstrukcja depozytorów GRG sprawia, że ich konfiguracja, instalacja i utrzymanie jest istotnie prostsza i zabiera znacząco mniej czasu. .

Gwarantowane bezpieczeństwo. Zastosowanie systemu OCR pozwala na zapisywanie i śledzenie każdego numeru seryjnego banknotu (Serial Number Recognition). Możliwość instalacji alarmu, systemu barwienia banknotów i wybór klasy sejfu zapewniają najwyższy standard ochrony gotówki.

Wybierając depozytory GRG serii P2600 i P2800 klienci inwestują w innowacyjne rozwiązania, które pomagają zwiększyć efektywność operacyjną, oszczędzić czas i obniżyć koszty. Dołącz do grona zadowolonych klientów korzystających z zaawansowanych technologii przetwarzania gotówki od GRG Banking.​

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego w celu przesłania specyfikacji technicznej, umówienia prezentacji depozytorów lub organizacji spotkania referencyjnego z obecnymi użytkownikami urządzeń marki GRG Banking w Europie.

bottom of page