top of page
TCR_edited.png

Recycler Kasjerski GRG TCR71

GRG TCR71 to terminal kasjerski z funkcją recyclingu banknotów nowej generacji. Charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem, dużą pojemnością oraz bardzo wysoką niezawodnością. 

Dzięki nowoczesnym recyclerom kasjerskim GRG klienci zyskują:

Niezawodność. Dzięki zaawansowanej technologii, kontroli nad produkcją kluczowych komponentów oraz nowej solidnej konstrukcji TCR są wysoce niezawodne i gwarantują najwyższy poziom dostępności.

 

Wzrost efektywności pracy pracowników oddziałów bankowych. Szablon depozytowy oraz konstrukcja modułu zapewnia wsparcie recycling aż do 8 denominacji banknotów. Wpłaty i wypłaty gotówki dla klientów zajmują sekundy, a bezbłędne rozliczenie sald na koniec dnia to teraz już tylko kwestia minut. Kasjerzy są w stanie obsłużyć większą liczbę klientów w tym samym czasie. Z jednego urządzenia może korzystać dwóch kasjerów w tym samym czasie.

Wzrost jakości obsługi i satysfakcji klientów banku. Przyspieszenie transakcji wpłat i wypłat gotówki sprawia, że klienci są obsługiwani szybciej i pewniej, a czas oczekiwania na rozmowę z pracownikiem banku istotnie się skraca. A wszyscy wiemy jak irytujące może być czekanie w kolejce... 

Nadzwyczajna pojemność. Aż do 22.000 banknotów! Konfigurowalny zestaw pięciu kaset umożliwia recycling nawet do 8 rodzajów banknotów. Duże kasety zwiększają wydajność całego urządzenia i zmniejszają koszty jego obsługi przez CIT.

Łatwość wdrożenia i utrzymania. Zoptymalizowany projekt oraz, że jego konfiguracja, instalacja i utrzymanie jest istotnie prostsza i zabiera znacząco mniej czasu. Nowy moduł recyclingu banknotów posiada funkcję samodzielnego audytu banknotów, co przynosi większe korzyści w zarządzaniu gotówką i procedurach CIT.

Gwarantowane bezpieczeństwo. Zastosowanie systemu OCR pozwala na zapisywanie każdego numeru banknotu (Serial Number Recognition). Możliwość instalacji alarmu, systemu barwienia banknotów i wybór klasy sejfu zapewniają najwyższy standard ochrony gotówki.

Prezentacja wideo terminala kasjerskiego GRG TCR71 znajduje się pod tym linkiem.

Wybierając terminale kasjerskie GRG serii TCR71 klienci inwestują w innowacyjne rozwiązania, które pomagają zwiększyć efektywność operacyjną, oszczędzić czas i obniżyć koszty funkcjonowania placówek bankowych. Dołącz do grona zadowolonych klientów korzystających z zaawansowanych technologii przetwarzania gotówki od GRG Banking.​

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego w celu przesłania specyfikacji technicznej, umówienia prezentacji terminala kasjerskiego GRG TCR71 lub organizacji spotkania referencyjnego z obecnymi użytkownikami urządzeń marki GRG Banking w Europie.

bottom of page