top of page
Wpłatomat GRG Banking H68V

Wpłatomat GRG H68V

GRG H68V to wpłatomat z funkcją recyclingu banknotów nowej generacji. Charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem, dużą pojemnością oraz bardzo wysoką niezawodnością. Dostępny w wersji wolnostojącej oraz przezściennej.

Dzięki nowoczesnym wpłatomatom serii H68V klienci zyskują:

Niezawodność. Dzięki zaawansowanej technologii, kontroli nad produkcją kluczowych komponentów oraz nowej solidnej konstrukcji bankomaty H68V są wysoce niezawodne i gwarantują najwyższy poziom dostępności gotówki dla klientów banku.

 

Nadzwyczajna pojemność. Aż do 17.250 banknotów! Konfigurowalny zestaw kaset umożliwia recycling nawet do 8 rodzajów banknotów. Duże kasety o pojemności do 3.350 banknotów zwiększają wydajność całego urządzenia i zmniejszają koszty jego obsługi przez CIT.

Wyjątkowy wygląd. 19-calowy ‘miękki’ ekran dotykowy o zwiększonej jasności i kontraście kolorów przyciąga uwagę klientów i zwiększa ich ‘customer experience’. Wybrane elementy wykonane w całości z metalu zwiększają estetykę urządzenia. Wpłatomat H68V może być dostarczony w dowolnym wybranym przez klienta kolorze.

Łatwość wdrożenia i utrzymania. Zoptymalizowany projekt oraz modułowa konstrukcja wpłatomatu H68V sprawia, że jego konfiguracja, instalacja i utrzymanie jest istotnie prostsza i zabieraja znacząco mniej czasu. Nowy moduł recyclingu banknotów posiada funkcję samodzielnego audytu banknotów, co przynosi większe korzyści w zarządzaniu gotówką i procedurach CIT.

Gwarantowane bezpieczeństwo. Pełna zgodność urządzenia z wymogami certyfikacyjnymi PCI-DSS i EMV, zastosowanie nowoczesnych rozwiązań anty-skimmingowych, możliwość instalacji alarmu, systemu barwienia banknotów i wyboru klasy sejfu CEN1-CEN4 zapewniają najwyższy standard ochrony gotówki.

Prezentacja wideo wpłatomatu GRG serii H68 w wersji rozszerzonej o moduł akceptacji czeków znajduje się pod tym linkiem.

Wybierając wpłatomaty GRG serii H68V klienci inwestują w innowacyjne rozwiązania, które pomagają zwiększyć efektywność operacyjną, oszczędzić czas i obniżyć koszty. Dołącz do grona zadowolonych klientów korzystających z zaawansowanych technologii przetwarzania gotówki od GRG Banking i wybierz nowoczesne wpłatomaty z serii H68V.​

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego w celu przesłania specyfikacji technicznej, umówienia prezentacji wpłatomatu H68V lub organizacji spotkania referencyjnego z obecnymi użytkownikami wpłatomatów marki GRG Banking w Europie.

bottom of page