top of page

Self Service Solutions Polska generalnym dystrybutorem GRG Banking w Polsce

Na podstawie porozumień z września 2023 roku Self Service Solutions Polska otrzymała oficjalną autoryzację na sprzedaż i utrzymanie rozwiązań firmy GRG Banking w Polsce jako jej wyłączny dystrybutor na rynku polskim. Zakres współpracy obejmuje rozwiązania technologiczne dla bankowości, retailu oraz części zamienne. Obie firmy nastawione są na wieloletnią współpracę i wiążą duże nadzieje z rozwojem biznesu na rynku polskim. Współpraca ta stała się możliwa dzięki zaangażowaniu firmy Transaction Systems - regionalnego dystrybutora rozwiązań technologicznych GRG Banking w Europie Środkowej i Wschodniej.


Dzięki tej współpracy możliwe stało się zaoferowanie polskim bankom i instytucjom finansowym nowoczesnych i konkurencyjnych cenowo rozwiązań samoobsługowych od GRG Banking - giganta technologicznego, który inwestuje ogromne środki na działalność badawczo-rozwojową i tworzenie innowacyjnych urządzeń dla klientów z całego świata.


W załączeniu znajduje się pełna treść oświadczenia prasowego w sprawie współpracy między Self Service Solutions Polska, GRG Banking i Transaction Systems.

Press Release_GRGBanking _Enhances Partnership_Poland_ENG_Sept2023_final
.pdf
Pobierz PDF • 159KB12 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page