top of page
Sortery i Liczarki Banknotów GRG Banking

Sortery i liczarki banknotów GRG

GRG Banking posiada w swojej ofercie kilka modeli terminali nowoczesnych sorterów i liczarek banknotów, które mogą być wykorzystywane przez banki, kantory i firmy CIT. W zależności od potrzeb klienta oferujemy terminale z możliwością sortowania i liczenia od jednej do ośmiu denominacji banknotów.

Dzięki nowoczesnym sorterom i liczarkom GRG klienci zyskują:

Wzrost efektywności pracy pracowników oddziałów bankowych. Proces liczenia banknotów podczas obsługi klientów lub po zamknięciu oddziału może być zautomatyzowany i znacznie przyspieszony, a także pozbawiony błędów. Zaoszczędzony czas pracownicy oddziału mogą poświęcić klientom na doradztwo i sprzedaż bardziej skomplikowanych produktów bankowych.

Wzrost jakości obsługi i satysfakcji klientów banku. Przyspieszenie procesu liczenia i sortowania banknotów skraca czas obsługi każdego klienta w okienku, a w rezultacie także wszystkich klientów w oddziale.

Bezpieczeństwo i nowoczesne technologie. Sortery i liczarki banknotów GRG mogą przetwarzać banknoty z prędkością nawet do 1.100 na minutę. Są wyposażone w system wykrywania banknotów podejrzanych w oparciu o szablony depozytowe i zabezpieczenia banknotów. Mogą być także wyposażone w system OCR sczytujący numery seryjne banknotów. Duży ekran, możliwość podłączenia drukarki oraz ergonomiczna konstrukcja ułatwiają pracę kasjera. Systemy monitorujące i raportujące w czasie rzeczywistym zapewniają bezpieczeństwo procesu liczenia i sortowania środków.

Wybierając sortery i liczarki GRG Banking klienci inwestują w innowacyjne rozwiązania, które pomagają zwiększyć efektywność operacyjną, oszczędzić czas i obniżyć koszty funkcjonowania placówek bankowych. Dołącz do grona zadowolonych klientów korzystających z zaawansowanych technologii  od GRG Banking.​

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego w celu przesłania specyfikacji technicznej, umówienia prezentacji wytłaczarek i drukarek kart płatniczych lub organizacji spotkania referencyjnego z obecnymi użytkownikami urządzeń marki GRG Banking w Europie.

bottom of page